Chirurgia plastyczna

Abdominoplastyka

Abdominoplastyka jest operacją chirurgiczną podbrzusza i środkowej części brzucha, która koryguje niesmak żołądka, niezależnie od tego, czy jest to nadmiar tkanki tłuszczowej, czy zmian skórnych czy mięśni.

Czytaj więcej

Ginekomastia

Ginekomastia to nazwa nadana przypadkom, w których piersi męskie rozwijają się podobnie jak piersi kobiet z powodu przyrostu masy ciała i wyższego niż normalnie poziomu hormonów.

Czytaj więcej

Estetyka piersi

Piersi, uważane za symbol kobiecości, brane pod uwagę z estetycznego punktu widzenia, są jednym z najważniejszych aspektów estetycznej kompletności

Czytaj więcej

Liposukcja

Podczas naturalnego rozwoju fizycznego człowieka liczba komórek tłuszczowych w organizmie wzrasta proporcjonalnie. Po zakończeniu rozwoju liczba komórek w rzeczywistości pozostaje stała, nawet jeśli ich objętość może wzrosnąć, co skutkuje przyrostem masy ciała według wskaźnika masy ciała.

Czytaj więcej

Estetyka powiek

Lifting powiek (blefaroplastyka) to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu nadmiaru tłuszczu, skóry i mięśni z powiek górnych i dolnych. Jednak ważne jest, aby odpowiednio zaplanować ilość tkanki do usunięcia.

Czytaj więcej

Wypełnić formularz Oddzwonimy natychmiast

  • Oddzwonimy natychmiast