Estetyczna chirurgia mięśni

W nowoczesnej estetyce i poprawie jakości życia idealny męski wygląd przekłada się na sprawne ciało.

Co to jest estetyka mięśni?
Estetyka mięśni; to zabieg modelujący sylwetkę, który ma na celu uzyskanie zdrowego, dynamicznego, wysportowanego i umięśnionego ciała. Operacja ma na celu ochronę lub zwiększenie tkanki tłuszczowej w obszarach, w których jest ona uszkodzona. mięśnie są bombardowane i tkanka tłuszczowa w miejscach, w których jest źle. mięśnie są zablokowane jest uprzedzone techniką liposukcji. Pozwala to na wyjaśnienie i wizualizację mięśni. Do wykonywania zabiegów kosmetycznych mięśni fa & ccedil; na masę mięśniową i agrave; Pokaż naturalnie widoczne mięśnie atletycznego ciała. Operacja, w której nie jest stosowany żaden materiał zewnętrzny ani implant. na ciele; sprawia, że ​​mięśnie ciała są bardziej widoczne i tworzy wysportowany i umięśniony obraz ciała.

Kim są kandydaci do estetyki mięśni?
Szczególnie u osób, które mimo to nie mają sylwetki, atletycznej sylwetki i muskularnej sylwetki; ćwiczenia i dieta
Estetyka mięśni zapewniająca śmiech twarzy:

Dla mężczyzn i kobiet w średnim i młodym wieku, którzy chcą wyglądać sportowo.
Generalnie nie ma problemu z otyłością;
Osoby z trudnością rozwijać się i pogłębiać; budować tkankę mięśniową
Można zastosować intensywny program ćwiczeń; dla osób, które nie mają czasu na ćwiczenia i chcą mieć muskularne ciało; w mgnieniu oka.

Jak idzie operacja?
Zgodnie z dzisiejszymi walorami estetycznymi, estetyczne operacje mięśni to nie tylko chirurgia mięśni. wyeliminować nadmiar sebum; Uważa się, że jest to & eacute; jak zdrowe, dynamiczne, wysportowane i muskularne ciało. Ocenie poddawane są mięśnie i tkanki tłuszczowe organizmu oraz sporządzany jest plan operacji plastycznej mięśni. W nowoczesnym sensie estetycznym nie jest ciałem, które nie jest naturalne i jest tylko uformowane. niż na niektórych obszarach, ale sprawne i wysportowane ciało z ogólnie kompatybilnymi i wydatnymi masami mięśniowymi.

Estetyka mięśni to najczęstszy obszar brzucha. Z tego powodu operacje estetyki mięśni nazywane są operacjami „sześciopaków” i „sześciopaków”. estetyczne dla mężczyzn i dwie kosmetyczki bak dla kobiet. W operacji wykonywanej w znieczuleniu ogólnym z małymi nacięciami chirurgicznymi o długości 4-5 mm, odpowiadającymi fałdom ciała, tkanka tłuszczowa w obszarach, w których jest ona ciężka. mięśnie brzucha są zachowane lub zwiększone wraz z wypełnieniem tłuszczem, a tkanka tłuszczowa w obszarach, w których występuje tłuszcz. mięśnie ulegają uszkodzeniu podczas liposukcji U kobiet otrzymujemy umięśniony brzuch (dwie kieszenie) z dwoma mięśniami i nadgarstkiem; dobrze i & agrave; lewo. U mężczyzn cierpiących na tłuszcz w klatce piersiowej lub ginekomastię (powiększenie piersi) wykonuje się liposukcję na klatkę piersiową i celuje w zdrowszą, bardziej umięśnioną klatkę piersiową.

Można również przerzedzić odcinek lędźwiowy i usunąć mięśnie w talii. Mężczyźni, zwłaszcza mięśnie ramion, ramion, klatki piersiowej i brzucha, muszą zostać oczyszczeni, aby nadać im bardziej sportowy wygląd.

Podsumowanie leczenia

 • Sessions
  1
 • Durée d'opération
  2-4 heures
 • Anesthésie
  Générale
 • Période de sensibilité
  3 jours
 • Reprise de travail
  3-5 jours
 • Rétablissement
  3-4 semaines
 • Résultat
  Permanent
 • Hospitalisation
  1 nuitée

OSTRZEZENIE: Kazdy jest inny, co oznacza, ze ??dlugosc leczenia, planowanie i wyniki moga sie róznic. Informacje, które tu widzisz, to srednia wynikowa z duzej liczby próbek.

Często Zadawane Pytania

Les patients ressentent une légère gêne après la chirurgie, mais ils ne peuvent pas être qualifiés de douloureux.
Un jour de séjour à l'hôpital suffit.
Dans la plupart des cas, il est conseillé de porter un corset souple pour tenir la région.
Gonflement et ecchymoses sont la réponse naturelle du corps à une intervention chirurgicale. Ils courent pendant une semaine. Les incisions millimétriques disparaîtront au fil du temps et obtiendront la couleur naturelle de la peau.

Przed i po

Wyniki

Pakiety

estethica Vidéo

Vous pouvez obtenir toutes informations concernant la beauté saine.

Wypełnić formularz Oddzwonimy natychmiast

 • Oddzwonimy natychmiast