Estetyka piersi

Piersi, uważane za symbol kobiecości, brane pod uwagę z estetycznego punktu widzenia, są jednym z najważniejszych aspektów estetycznej kompletności

Jednak nie zawsze mogą mieć odpowiedni rozmiar lub kształt. Piersi, których rozmiar jest nieproporcjonalny do reszty ciała z różnych przyczyn genetycznych i rozwojowych, negatywnie wpływają na psychologię i standard życia kobiet. Jest możliwe, że Twoje piersi osiągną poziom, który uważasz za normalny dzięki kilku rodzajom zabiegów. Są to:

Powiększanie piersi
Zmniejszenie piersi
Podniesienie piersi
Jeden z najważniejszych aspektów piękna jest jednym z najważniejszych aspektów piękna. kobiety. Większe, mniejsze lub obwisłe piersi z powodu czynników strukturalnych lub genetycznych mogą powodować problemy psychologiczne, które obniżają jakość. życia osoby.

Estetyczne operacje piersi mają na celu wyeliminować niechciane zmiany i agrave; zmodyfikuj tkankę piersi, aby nadać jej pożądany kształt. Czasami utrata kształtu piersi może powodować powiększenie sutków. W takich sytuacjach sutki są zmniejszane podczas operacji. Zabiegi kosmetyczne piersi to dla wielu kobiet bardzo przyjemne doświadczenie. Estetyczne operacje piersi są łatwe do wykonania u kobiet w każdym wieku przy użyciu innowacyjnych i nowoczesnych technik, które nie pozostawiają blizn. Gojenie następuje zaraz po zabiegu, a nowy rozmiar i kształt piersi utrzymuje się przez wiele lat. W Stanach Zjednoczonych każdego roku wykonuje się około 600 000 przypadków powiększania, zmniejszania i liftingu piersi.

Rak piersi to drugi najczęstszy rodzaj raka po raku skóry u kobiet. Według danych American Cancer Society każdego roku u 1,3 mln kobiet diagnozuje się raka piersi, a 465 000 osób umiera z powodu tego raka. Na szczęście wraz z tym stopniowo spada liczba zgonów z powodu raka piersi. zwiększona liczba wczesnych diagnoz i & agrave; wzrost długości życia pacjentów. W efekcie poprawa jakości życie pacjentów i agrave; po leczeniu raka staje się coraz ważniejsze. Utrata jednej lub obu piersi negatywnie wpływa na stan fizyczny, społeczny i psychiczny pacjentek. Tutaj odbudowa piersi poprawia jakość. życia i zapewnia zdrowie psychiczne i fizyczne pacjenta. Obecnie rekonstrukcję piersi uznaje się za normalną część leczenia raka.

Podsumowanie leczenia

  • 1

OSTRZEZENIE: Kazdy jest inny, co oznacza, ze ??dlugosc leczenia, planowanie i wyniki moga sie róznic. Informacje, które tu widzisz, to srednia wynikowa z duzej liczby próbek.

Często Zadawane Pytania

Przed i po

Wyniki

Pakiety

estethica Vidéo

Vous pouvez obtenir toutes informations concernant la beauté saine.

Wypełnić formularz Oddzwonimy natychmiast

  • Oddzwonimy natychmiast