Estetyka powiek

Lifting powiek (blefaroplastyka) to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu nadmiaru tłuszczu, skóry i mięśni z powiek górnych i dolnych. Jednak ważne jest, aby odpowiednio zaplanować ilość tkanki do usunięcia.

Powody, dla których warto unieść powieki
Starzenie się jest szczególnie widoczne na powiekach, ponieważ prawie niemożliwe jest uniknięcie zmarszczek z powodu jego ilości. ruchu, jaki wykonują i cienkiej skóry, której potrzebują do wykonywania swoich naturalnych funkcji. Opadanie, zwiotczenie, które zaczyna się wokół powiek, zaczyna się wcześnie lub późno. mają na nie wpływ. Powieki mogą zacząć się pojawiać. stać się większym lub większym & agrave; wraz z wiekiem, czy to z przyczyn dziedzicznych u osób młodszych, czy z powodu nadmiernego zmęczenia oczu. Powieki mogą powrócić do normalnego wyglądu. za pomocą liftingu powieki.

Rzeczy & agrave; uważaj & agrave; przed operacją
Przed zabiegiem pacjent musi przejść badanie, aby metoda zadziałała. można określić zastosowanie i priorytety procedury. Zabieg ten można wykonać u pacjentów z chorobami układu krążenia, cukrzycą i poważnymi zaburzeniami wzroku za zgodą lekarza.

Przedział wiekowy
Lifting powieki można wykonać u osób powyżej 35 roku życia. 75 lat. Można to również praktykować; u osób z czynnikami genetycznymi, które mogą prowadzić do problemów z powiekami. od 20 lat. Konieczne jest operowanie dzieci urodzonych z wadami powieki przed ukończeniem 6. roku życia.

Metoda chirurgiczna
Górną powiekę ucina się wzdłuż linii załamania, a dolną powiekę bezpośrednio pod rzęsami. Likwiduje się rozluźnienie tkanek powieki górnej. Naprawa tkanki łącznej i mięśniowej, usuwając nadmiar tłuszczu i skóry. Po usunięciu nadmiaru tłuszczu, mięśni i skóry dolnej powieki. wycofane, nacięcia są zszywane w przyjazny sposób specjalnymi szwami. nie pozostawiaj widocznych śladów. Zakłada się lekki bandaż. na szwach.

Rodzaj znieczulenia i czas trwania zabiegu
Faroplastyki pszenicy trwają od 1 do 3 godzin i są wykonywane w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Jeśli powieki górne i dolne są używane jednocześnie, obserwuje się najpierw górną część, dolne powieki. Po ustąpieniu znieczulenia powieki mogą być napięte; Jest to bardzo normalne, a ból można leczyć za pomocą leków przeciwbólowych zaleconych przez lekarza. Pacjenci nie odczuwają bólu podczas operacji. Pacjent jest rozładowany. tego samego dnia.

Okres rekonwalescencji
Musimy zapewnić & agrave; nie trzyj oczu przez 24 godziny po operacji. Opatrunek umieszczony & oacute; na powiekach i zapobiega ich zamykaniu się; przez twojego chirurga po 4 & agrave; 5 dni, a szwy są usuwane 3 & agrave; 7 dni po operacji. Po usunięciu szwów obrzęk i zasinienie wokół powiek będzie stopniowo ustępować i zaczniesz zaczynać. zobacz i & agrave; czuć się lepiej. 2-3 później możesz czytać i oglądać telewizję. Zwykle będziesz mógł wrócić. normalne życie w ciągu tygodnia.

Rzeczy & agrave; Zwróć uwagę na po operacji
& Eacute; Unikaj wszelkich działań to męczy oczy przez pierwsze 2 dni.
Możesz wziąć prysznic / kąpiel 4-5 dni po operacji.
Możesz jechać 5 dni po operacji. Maść do oczu (maść) należy nakładać po prowadzeniu samochodu.
Nie nosić makijażu przez tydzień po zabiegu, aby zmniejszyć ryzyko infekcji.
Noś okulary przeciwsłoneczne, aby uniknąć bezpośredniej ekspozycji na słońce.
Możesz nosić soczewki kontaktowe tydzień po operacji, jeśli robisz to normalnie.

Podsumowanie leczenia

  • 1

OSTRZEZENIE: Kazdy jest inny, co oznacza, ze ??dlugosc leczenia, planowanie i wyniki moga sie róznic. Informacje, które tu widzisz, to srednia wynikowa z duzej liczby próbek.

Często Zadawane Pytania

Przed i po

Wyniki

Pakiety

estethica Vidéo

Vous pouvez obtenir toutes informations concernant la beauté saine.

Wypełnić formularz Oddzwonimy natychmiast

  • Oddzwonimy natychmiast