Korekcja nosa

Korekcja nosa to operacja polegająca na zmianie kształtu i wielkości nosa.

Główne powody posiadania korekcji nosa

1. Problemy zdrowotne: Korekcja nosa jest wykonywana w celu wyeliminowania problemów zdrowotnych. spowodowane wadami wrodzonymi, urazami i złamaniami nosa w wyniku urazów, trudności w oddychaniu lub przewlekłych niedrożności nosa, a także trudności z trudnościami. rozmawiać

2. Przyczyny estetyczne: przyczynia się do wizualnej zmiany nosa zwiększyć samoocenę pacjentów, jak również uzyskanie idealnego efektu z estetycznego punktu widzenia. Operacja ma na celu Stwórz bardziej harmonijny wygląd bez zmiany indywidualnych cech twarzy. Korekcja nosa jest również zalecana w przypadku czubka kości, a także grubych nozdrzy.

Aby osiągnąć idealny rezultat w plastyce nosa, konieczne jest ustalenie oczekiwań pacjenta i stworzenie przez chirurga podczas konsultacji informacyjnego obrazu przedoperacyjnego. Pomocne będzie wstępne odwzorowanie nosa w 3D i jego wygląd po operacji. specyfikację techniki korekcji nosa. Technika jest określana przez kompetentnego chirurga zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjenta.

Interwencja chirurgiczna jest przeprowadzana po pełnym badaniu dotyczącym agrave; & eacute; ustal czynniki obciążające i & agrave; aby zapobiec ewentualnym komplikacjom podczas operacji. Jest to wskazane; rzucić palenie na tydzień przed operacją i powstrzymać się od przyjmowania jakichkolwiek leków wpływających na krzepliwość krwi.

Idealny wiek pacjenta

Operacja jest możliwa po zakończeniu twarzy; wzrost kości i chrząstek, około 16-18 lat.

Podczas operacji

Kosmetyczna lub funkcjonalna plastyka nosa trwa od jednej do trzech godzin i jest wykonywana w znieczuleniu ogólnym. Większość z tych zabiegów chirurgicznych wymaga wykonania nacięć. wnętrze nozdrzy i niewielkie nacięcie w okolicy naturalnych fałdów - w okolicy podstawy nosa. Chrząstka bariery zostaje usunięta. kiedy wymagana jest korekta odchylenia przegrody.

Struktura chrząstki i kości jest oczyszczana lub zwiększana w zależności od operacji. & Grób; Pod koniec operacji w nozdrzach umieszcza się knoty, aby zapobiec ryzyku krwawienia. Przechodzą na emeryturę drugiego dnia.

Zaletą estethica jest umieszczenie knotów silikonowych. Są wygodne i pozwalają pacjentowi spokojnie oddychać nawet po operacji. Można je łatwo i bezboleśnie usunąć.

Dwa najczęściej omawiane pytania & agrave; w tym względzie korekcja nosa i trudności; & grób; oddychanie po operacji i ból podczas usuwania tamponów już wystąpił; zniknął.

Proces odzyskiwania

Podczas pooperacyjnego procesu rekonwalescencji pacjenci mogą mieć problemy ze sobą. oddychaj przez nos przez kilka dni z powodu obrzęku nosa. Nici są usuwane w ciągu 2-3 dni.

Ostateczny wynik operacji będzie dostępny po sześciu miesiącach, kiedy opuchlizna twarzy ostatecznie zniknie. Pacjenci mogą wykonywać lekkie ćwiczenia codziennie po pierwszych kilku dniach, ale bardziej stresujący trening fizyczny powinien być inny. co najmniej trzy tygodnie. Większość pacjentów wraca do pracy po tygodniowym odpoczynku, chyba że praca wiąże się z pewną aktywnością. intensywna budowa ciała.

Podsumowanie leczenia

 • Sessions
  1
 • Durée d'opération
  1-3 heures
 • Anesthésie
  Générale
 • Période de sensibilité
  3 jours
 • Reprise de travail
  3-7 jours
 • Rétablissement
  -
 • Résultat
  Permanent
 • Hospitalisation
  0-1 nuitée

OSTRZEZENIE: Kazdy jest inny, co oznacza, ze ??dlugosc leczenia, planowanie i wyniki moga sie róznic. Informacje, które tu widzisz, to srednia wynikowa z duzej liczby próbek.

Często Zadawane Pytania

Le gonflement constituent le principal aspect de la récupération, car la douleur après la chirurgie est minime. L'anatomie délicate du nez est très sensible aux traumatismes et aux interventions chirurgicales. Lorsque les os nasaux sont reconstruits chirurgicalement, davantage de contusions sont observés. Dans la plupart des patients, ils disparaissent dans les deux semaines. Gonflement disparaissent complètement en un mois
Les résultats finaux sont trois à cinq mois après l'opération, après le gonflement du visage. Gonflement nécessite un temps de récupération donnant la structure du nez délicate. Si les patients ne sont pas satisfaits du résultat, toute intervention supplémentaire est planifiée un an après la chirurgie. La probabilité de rhinoplastie de récidive (secondaire) est généralement d'environ 10-15%.
La douleur après la chirurgie est minime. La plupart des patients n'ont besoin d'analgésiques que pendant un à deux jours.
Nos chirurgiens plasticiens effectueront votre rhinoplastie pour des raisons esthétiques et fonctionnelles.

Przed i po

Wyniki

Pakiety

estethica Vidéo

Vous pouvez obtenir toutes informations concernant la beauté saine.

Wypełnić formularz Oddzwonimy natychmiast

 • Oddzwonimy natychmiast