Liposukcja

Podczas naturalnego rozwoju fizycznego człowieka liczba komórek tłuszczowych w organizmie wzrasta proporcjonalnie. Po zakończeniu rozwoju liczba komórek w rzeczywistości pozostaje stała, nawet jeśli ich objętość może wzrosnąć, co skutkuje przyrostem masy ciała według wskaźnika masy ciała.

Liposukcja polega na odsysaniu nadmiaru tłuszczu z organizmu specjalnymi kanałami lub wchłanianiu przez niego. stosowanie specjalnie przygotowanych zastrzyków. Nadmiar tłuszczu zostaje wyeliminowany. wygodnie i bezpiecznie; tą metodą.

Obecnie nowe metody, które są wygodniejsze dla pacjenta wymagającego minimalnego zabiegu chirurgicznego, zastępują tradycyjną liposukcję. Dziś liposukcja laserowa to krok naprzód, ponieważ wykorzystuje inną technologię, bardziej zaawansowaną niż aspiracja. Po pierwsze, obszar & agrave; liposukcja jest oznaczana przez lekarza specjalistę specjalnym markerem i wyznaczany cel. Po zidentyfikowaniu obszaru procedura rozpoczyna się od lasera.

Liposukcja składa się z & agrave; - usuwają tłuszcz z określonych obszarów ciała za pomocą dużych kanałów. Ta metoda niestety powoduje powstawanie luk w skórze i problemy z konturami. Z tego powodu lipoliza laserowa (SlimLipo) jest stosowana w naszych szpitalach i centrach medycznych zamiast tradycyjnej liposukcji.

To było & eacute; prov & eacute; że użycie energii lasera zakłóciło normalne funkcjonowanie komórek tłuszczowych i spowodowało ich dysocjację. Ponadto wyniki pokazują, że energia lasera stymuluje skórę właściwą i sprzyja produkcji kolagenu i włókien elastycznych.

Powody, dla których warto mieć lipolizę laserową
Lipoliza laserowa (SlimLipo) to bardzo skuteczny sposób na usunięcie opornych obszarów tłuszczu (i komórek tłuszczowych), które wciąż pozostają. diety i ćwiczenia. Więcej niż eliminacja tłuszczu, podstawową zasadą zabiegu jest eliminacja komórek tłuszczowych. Dodatkowo zabieg stymuluje również produkcję kolagenu, dzięki czemu wygląda na bardziej wykształconego i młodszego.

W tym celu stosowana jest lipoliza laserowa (SlimLipo). trzy główne zakończenia:
Usuń miejscowy tłuszcz, aby zmienić kształt ciała
Napięta luźna skóra
Używany & oacute; na pachach, aby zapobiec poceniu się.
Przedział wiekowy
Kandydaci muszą być zdrowi. Lipoliza laserowa nie jest rozwiązaniem na odchudzanie z otyłością. To jest używane wyeliminować kieszenie tłuszczu, które gromadzą się w określonych obszarach ciała i zakłócają naturalne krążenie ciała, aby uzyskać gładsze kontury i bardziej proporcjonalny wygląd, bez ogólnej utraty wagi .

Jednym z kryteriów idealnego kandydata jest charakterystyka skóry. Im młodszy kandydat, tym lepsze wyniki. Zasadniczo konieczne jest przedstawienie wnioskodawców, których kwalifikowalność wynosi skóry jest słaba po usunięciu nadmiar skóry proces wzmacniania.

Rodzaj znieczulenia i czas trwania zabiegu
Operacja wykonywana jest na sali operacyjnej w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, w zależności od okolicy operowanego ciała. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od ilości i wielkości operowanych obszarów.

Okres rekonwalescencji
Pod koniec zabiegu operowane miejsca są bandażowane i ten bandaż pozostaje na swoim miejscu przez 4 lata. 5 dni. Zazwyczaj wykonuje się pierwszą zmianę opatrunku. trzeciego dnia. Na początku może być pewna ilość; siniaki i obrzęki, ale szybko ustępują samoistnie. Możesz wrócić do pracy średnio 3 & agrave; 7 dni po operacji, w zależności od liczby i wielkości operowanych obszarów. Na pełne efekty zabiegu trzeba poczekać 3 miesiące.

Rzeczy & agrave; Zwróć uwagę na po operacji
& Eacute; Unikaj sportu i aktywności; intensywne fizyczne podczas 3 & agrave; 4 tygodnie po lipolizie laserowej.
Aby przynieść ulgę, przez określony czas należy nosić bandaż uciskowy i gorset dostarczony przez lekarza. Twoja skóra do przystosowania się jego nowa miękkość.
Pacjenci są zaproszeni do udziału. & eacute; unikaj soli, cukru i olejów / tłuszczów podczas stosowania diety oparty na białku i pijąc dużo wody po operacji, aby szybciej zmniejszyć obrzęk.
Jak w przypadku wszystkich metod możliwe jest odzyskanie tłuszczu w okolicy operowanej. Organizm nie jest w stanie zastąpić usuniętych komórek tłuszczowych, ale objętość pozostałych komórek tłuszczowych może wzrosnąć, jeśli pacjent spożyje więcej kalorii niż to konieczne. Pacjenci są zaproszeni do udziału. poćwicz i & agrave; zmniejszyć spożycie pokarmu, aby utrzymać wyniki procedury.

Podsumowanie leczenia

  • 1

OSTRZEZENIE: Kazdy jest inny, co oznacza, ze ??dlugosc leczenia, planowanie i wyniki moga sie róznic. Informacje, które tu widzisz, to srednia wynikowa z duzej liczby próbek.

Często Zadawane Pytania

Przed i po

Wyniki

Pakiety

estethica Vidéo

Vous pouvez obtenir toutes informations concernant la beauté saine.

Wypełnić formularz Oddzwonimy natychmiast

  • Oddzwonimy natychmiast