DHI Plus Gold

DHI Plus Gold to najnowocześniejsza, technologiczna i kreatywna technika przeszczepu włosów.

DHI Plus Gold to najnowocześniejsza technika przeszczepu włosów. To najbardziej innowacyjna i nowa technika implantacji włosów. Proces zwykłego przeszczepu włosów składa się z 4 etapów: ekstrakcji, oddzielenia mieszków włosowych, wytworzenia kanałów, w których zostaną posadzone mieszki włosowe oraz wszczepienia mieszków włosowych w te obszary. W technice DHI Plus Gold używany jest prawdziwy długopis & agrave; złota końcówka, która otwiera kanały i umieszcza mieszki włosowe. Mieszki włosowe zastosowane techniką DHI Plus Gold można pobrać z obszaru dawczego i umieścić w dotkniętym obszarze. zostaną posadzone za dwie minuty.

Dlaczego technika DHI Plus Gold jest bardziej korzystna w przypadku przeszczepu włosów?

Technikę DHI Plus Gold stosuje się za pomocą specjalnego pisaka & agrave; złota wskazówka, która jest wynikiem badań naukowych i rozwoju estetycznego i oferuje korzyści wyjaśniające:

Złota końcówka zapewnia najmniejsze obrażenia & agrave; tekstury. Dzięki temu złoto jest z natury najbardziej przewodzącym materiałem złotą końcówką zmniejsza się ryzyko uszkodzenia istniejących włókien włosów.

Każda osoba ma inną grubość skóry głowy. Więc jest to trudne & agrave; aby określić głębokość mieszków włosowych zasadzonych dla każdej osoby. Jednak użycie techniki DHI Plus Gold do przeszczepu włosów pozwala nam sadzić i agrave; żądaną głębokość,

Przeszczep włosów mieszków włosowych i agrave; otwarte i jednoczesne umieszczanie & oacute; cebulki włosów, proces przeszczepu włosów jest znacznie krótszy,

Technika DHI Plus Gold pozwala znaleźć najdokładniejsze kąty włosów, znacznie zwiększa częstotliwość włosów i można uzyskać najbardziej naturalne rezultaty,

Otwarcie przewodów i zabieg przeszczepu włosów może powodować mniejsze krwawienie i uszkodzenie tkanki. Dzięki tej technice istnieje taka możliwość; szybsza regeneracja i redukcja blizn.

Podsumowanie leczenia

 • 1
  Nombre d'opération
 • 4-7 Saat
  Durée d'opération
 • Anesthésie Locale
  Anesthésie
 • 1-3 Jours
  Précision
 • Tout de suite
  Commencer à travailler
 • 1-7 Jours
  Récupération complète
 • Permanent
  Durabilité
 • Non
  Le processus d'hôpital

OSTRZEZENIE: Kazdy jest inny, co oznacza, ze ??dlugosc leczenia, planowanie i wyniki moga sie róznic. Informacje, które tu widzisz, to srednia wynikowa z duzej liczby próbek.

Często Zadawane Pytania

On fait une anesthésie locale avec un appareil d'anesthésie sans aiguille et sans douleur.
Les prix de la greffe de cheveux sont déterminés après une pré-consultation. Vous envoyez des photos sur Whatsapp et nos experts vous aident.

Przed i po

Wyniki

Pakiety

estethica Vidéo

Vous pouvez obtenir toutes informations concernant la beauté saine.

Wypełnić formularz Oddzwonimy natychmiast

 • Oddzwonimy natychmiast