Technika przezskórnej szafiru

Przezskórny przeszczep włosów z szafiru w Estethica

Dzięki temu & agrave; przeszczep włosów, możesz znaleźć rozwiązanie problemu wypadania i wypadania włosów. Technika Sapphire pozwala uzyskać bardzo naturalny wygląd. Przeszczep włosów, wąsów, brody i brwi przyniósł pomyślne rezultaty w naszych grupach szpitalnych Estethica. Jedną z najnowocześniejszych metod przeszczepu włosów jest przezskórna technika szafiru, a Estethica po raz pierwszy zaczęła; używać go w Turcji. L & rsquo; Estethica stosuje technikę przezskórnego przeszczepu włosów szafirowych za pomocą specjalnych urządzeń. cenna igła szafirowa. Uszkodzenia tkanek są na najniższym poziomie w tej technice, technika Percutaneous Sapphire daje odpowiednie kąty & agrave; Twoje włosy, wyniki są naturalne i udane i można osiągnąć gęstość; maksymalnie.

Powrót do zdrowia jest szybki i możesz wrócić do domu. swoje codzienne życie.

Wypełnij formularz, aby uzyskać bezpłatne konsultacje i szczegółowe informacje.

Oto kroki tej techniki;

1 - Usuwanie przeszczepów włosów

Przeszczepy pobierane są z tylnej części głowy, można powiedzieć, że również z okolicy dawczej, w znieczuleniu miejscowym powoli mikrosilnikiem. Używany jest specjalny silnik. kto ma taką możliwość do ekstrakcji przeszczepów i agrave; wiele korzeni (dwa, trzy lub cztery włosy) przy zachowaniu ich integralności.

2 - Tworzenie kanałów

Istnieją dwie różne techniki wykonywania przeszczepu włosów:

Technika SLIT: Najbardziej znana klasyczna technika rozcinania otwiera dwuwymiarowe szczeliny o szerokości 2-5 mm; przez cienkie ostrza w obszarze o & ugrave; przeszczepy muszą zostać wszczepione. Całkowita długość szczeliny do przeszczepu włosów z 4000 przeszczepów wynosi 8-20 metrów. Ta technika powoduje, że & agrave; znaczny wzrost uszkodzeń tkanek, proces rekonwalescencji trwa długo, a po operacji mogą pozostać blizny. Wreszcie pęknięcia mogą uszkodzić korzenie nienaruszonych włosów w okolicy & agrave; wszczepić w tym samym czasie i spowodować gangrenę (martwicę) w okolicy. W technice szczeliny obrzęk (& oelig; d & egrave; me) można obserwować przez około 7 & agrave; 10 dni po operacji, ponieważ ta technika wymaga dużej ilości; płynu i agrave; wstrzyknąć pod skórę.

Technika Percutane Sapphire & agrave; Estethica: Specjalne kliniki na całym świecie, szczególnie w Ameryce, używają specjalnej techniki zwanej & laquo; Technika Saphir Percuten & eacute; e & raquo;. Przeszczepy nie są wszczepiane w dwuwymiarowe szczeliny, gdyż w przypadku klasycznej techniki szczelinowej wszczepia się je w trójwymiarowe kanały. Ta technika tworzy kanały & agrave; za pomocą specjalnych urządzeń czubek wykonany z prawdziwego szafiru, który jest bardzo cennym minerałem, który powoduje mniejsze uszkodzenia tkaniny. Wybrane kliniki na całym świecie używają tej techniki do otwierania kanałów. wielkość przeszczepów przy użyciu specjalnych szafirowych końcówek. Technika Percutaneous Sapphire zapewnia gęstość. maksymalna prędkość i niewielkie przyspieszenie okresu rekonwalescencji, bez pozostawiania śladów i blizn.
Kanały o takiej samej wielkości jak przeszczepy mogą być łatwo utworzone między istniejącymi włosami. istniejący w okolicy & agrave; implant… W tej technice ilość; cieczy wstrzykniętej pod skórę jest ograniczona. Więc po zabiegu poziom obrzęku (& oelig; duszy) jest niższy niż w przypadku innej techniki.

3 - Wszczepianie przeszczepów

Istnieje ważna zaleta techniki Percutane Sapphire; technika ta zapewnia naturalny efekt, a implantacja przeszczepów jest wykonywana pod odpowiednim kątem. W związku z tym uzyskujemy najlepsze wyniki.
W technice SLIT kąty nie mogą być prawidłowe. Ta technika może powodować ruch przeszczepu, zmianę kąta, a nawet utratę przeszczepu.

W technice Percutaneous Sapphire Estethica, przeszczepy wszczepiane są w trójwymiarowe kanały o odpowiedniej wielkości, tworzone poprzez regulację kątów za pomocą specjalnych urządzeń. koniec szafirowe szkło i tym podobne, możemy mieć najbardziej naturalny kąt i nie ma ruchu przeszczepów. Ponieważ zrazy są wymagane od korzenia, aby umieścić je w kanałach, technika ta nie uszkadza korzeni.

15000 włosów

Specjalne kliniki na całym świecie, zwłaszcza w Ameryce, stosują technikę Percutaneous Sapphire, taką jak Estethica. Tak więc dla naszych pacjentów, którzy nie lubią ryzykować i chcą doskonałych rezultatów, jakości Estethica jest ważna.

Przezskórna technika szafiru czyni nas pionierami w naszym kraju, szczególnie ważne są dla nas docenienia naszych zagranicznych pacjentów. Technika przezskórna Sapphire pozwala nam wykonać przeszczep włosów do & rsquo; 6000 przeszczepów (około 12 500 do 15 000 włosów) podczas jednej sesji.

Podsumowanie leczenia

 • 1
  Nombre d'opération
 • 4-7 Saat
  Durée d'opération
 • Anesthésie Locale
  Anesthésie
 • 1-3 Jours
  Précision
 • Tout de suite
  Commencer à travailler
 • 1-7 Jours
  Récupération complète
 • Permanent
  Durabilité
 • Non
  Le processus d'hôpital

OSTRZEZENIE: Kazdy jest inny, co oznacza, ze ??dlugosc leczenia, planowanie i wyniki moga sie róznic. Informacje, które tu widzisz, to srednia wynikowa z duzej liczby próbek.

Często Zadawane Pytania

On fait une anesthésie locale avec un appareil d'anesthésie sans aiguille et sans douleur.
Les prix de la greffe de cheveux sont déterminés après une pré-consultation. Vous envoyez des photos sur Whatsapp et nos experts vous aident.

Przed i po

Wyniki

Pakiety

estethica Vidéo

Vous pouvez obtenir toutes informations concernant la beauté saine.

Wypełnić formularz Oddzwonimy natychmiast

 • Oddzwonimy natychmiast